Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК
Майстерня => S => Ножі, які ми робимо самі (а також клинки, мечи, бритви, сокири...) => SergDM => Тема розпочата: SergDM від 11 Червня 2014, 21:28:28
-
Мої вітання усім присутнім!
В перервах між замовленнями нарешті закінчив "свого" :) ножа. Мій товариш Сергій ака Maynard, потримавши його в руках, сказав: "З ним на ведмедя можна йти" :D. От так і був хрещений... Хоча, як на мене, це середньостатистичний за розмірами ніж.
Клин - 120х32х4,6мм, S35VN, 61 од., ТО Женя СТЕРХ =), сатин. Пока не заточив (ще не встиг -)).
Руків"я - 125 мм, нейзільбер, мілкий дятлінг, кокоболо, темлячний пін, даніш. Темляк - шкіра.
Піхви - шкіра РД, трохи тиснення, забугорні ніштяки для шкіри.
Все в міру просто і звично.
Пінаєм...
(https://lh5.googleusercontent.com/-k67cMJAizkg/U5iXuEaMzAI/AAAAAAAAAh4/Lyt4sSrkK1w/s256/2.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-k67cMJAizkg/U5iXuEaMzAI/AAAAAAAAAh4/Lyt4sSrkK1w/s1200/2.JPG) (https://lh3.googleusercontent.com/-O_YZPKzHN0s/U5iXtMVa3II/AAAAAAAAAiU/pLW_zOQdJvk/s256/1.JPG) (https://lh3.googleusercontent.com/-O_YZPKzHN0s/U5iXtMVa3II/AAAAAAAAAiU/pLW_zOQdJvk/s1200/1.JPG) (https://lh4.googleusercontent.com/-ge2D7tSNIOg/U5iXucuOUxI/AAAAAAAAAh0/_4zXMvTerPM/s256/3.JPG) (https://lh4.googleusercontent.com/-ge2D7tSNIOg/U5iXucuOUxI/AAAAAAAAAh0/_4zXMvTerPM/s1200/3.JPG) (https://lh4.googleusercontent.com/-gAm1TuOf61U/U5iXvu51PcI/AAAAAAAAAiE/HOYPaoincUI/s256/4.JPG) (https://lh4.googleusercontent.com/-gAm1TuOf61U/U5iXvu51PcI/AAAAAAAAAiE/HOYPaoincUI/s1200/4.JPG) (https://lh6.googleusercontent.com/-r7ETdhKT8Is/U5iXv4dy7MI/AAAAAAAAAiM/gQGOUmwE0lc/s256/5.JPG) (https://lh6.googleusercontent.com/-r7ETdhKT8Is/U5iXv4dy7MI/AAAAAAAAAiM/gQGOUmwE0lc/s1200/5.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-thqsFo3LJ3c/U5iXxELIdoI/AAAAAAAAAis/7C7H7gDoYEk/s256/6.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-thqsFo3LJ3c/U5iXxELIdoI/AAAAAAAAAis/7C7H7gDoYEk/s1200/6.JPG) (https://lh6.googleusercontent.com/-FQ1w7EIYAig/U5iXyP3phRI/AAAAAAAAAio/lvxf1txNorE/s256/9.JPG) (https://lh6.googleusercontent.com/-FQ1w7EIYAig/U5iXyP3phRI/AAAAAAAAAio/lvxf1txNorE/s1200/9.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-F2-GX1jWgMM/U5iXtMHU_eI/AAAAAAAAAhk/QeKRvsUnbtg/s256/11.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-F2-GX1jWgMM/U5iXtMHU_eI/AAAAAAAAAhk/QeKRvsUnbtg/s1200/11.JPG) (https://lh3.googleusercontent.com/-mMmr_WBL850/U5iXxPc6_UI/AAAAAAAAAiY/Hv4cFaFkM-w/s256/7.JPG) (https://lh3.googleusercontent.com/-mMmr_WBL850/U5iXxPc6_UI/AAAAAAAAAiY/Hv4cFaFkM-w/s1200/7.JPG)
-
Гарна цяцька {_11}
Думаю, що й роботяга з нього ну нічим не гірший {_11}
Прекрасна робота.
-
Дійсно,все в міру,просто,звично і гарно!!!
-
Нема за що пінать... -) Класна робота! {_11}
-
Піде в продажу?
-
Люкс, що тут сказати.. {y}
-
Нравится.Хорошая работа,хороший нож!
-
Приятных форм и нож, и ножны. Всё аккуратно.
На ведмедя з ним не ходи, не треба, бо забере собі такий гарний ніж. {))}
-
Віктор71 Мабуть ні. Автор пише:"... закінчив "свого" ножа".
-
бо забере собі такий гарний ніж. {))}
Нехай спробує {))} ,гарний {_11}
-
Классная работа.
-
Ничего лишнего. Смотрится просто отменно.
-
Нож классный! Судя по последнему фото, мне название ножа видется "Огонь" {_11}
-
Классная работа, фото {_11}, ножны очень понравились.
-
Классный нож,высший пилотаж {_11}
-
Робота достойна, але тімляк виглядає бутафорським- на руку не надінеш, в процесі роботи буде тільки заважати. Хіба що для полегшення витягування ножа із піхов.
-
Работа {_11} МАСТЕРУ =) С ув.
-
Як завжди робота на висоті ((()))
-
Таки чудова робота {_11}.
-
Удался {_11}
-
Рукоять и тиснение все в тему. Очень красиво =).
-
Нема за що пінать... -)
Ой, запросто! ()
1. Спилить обух выше ребра - будет интереснее. IMO.
2. А чё за полосы вдоль рукояти? (См. предпоследнее фото.)
3. Не понимаю я мелких, не закрытых пор.
-
1. Спилить обух выше ребра - будет интереснее. IMO.
Неа! Так интереснее, а если спилить - будет как у всех...
3. Не понимаю я мелких, не закрытых пор.
Это таки - да. А ещё сатин - не айс, хотя-бы 600 после 1000.
-
Очень {_11}
-
нет слов {_11}
-
Піде в продажу?
8-)
1. Спилить обух выше ребра - будет интереснее. IMO.
напевно, міг би так зробити ;), але тоді вийшло би як завжди...
2. А чё за полосы вдоль рукояти? (См. предпоследнее фото.)
це плями від рук (пальців). Запевняю, що з шліфовкою/поліровкою там все гаразд
3. Не понимаю я мелких, не закрытых пор.
пори закриті надійно (наскільки кокоболо може взяти в себе даніш). Мені просто не подобається руків'я, яке виглядає як залите совдепівським лаком -)
Это таки - да. А ещё сатин - не айс, хотя-бы 600 после 1000.
сатин там 800 після 1200
але тімляк виглядає бутафорським- на руку не надінеш, в процесі роботи буде тільки заважати
Володя, темляк - а ля Кріс Рів ;)
-
сатин там 800 після 1200
{_07}А виглядає як 400, хоча в мене така сама муйня виходить. Вживу все - тіп топ а на фотках якась мазня. (_23)
-
не подобається руків'я, яке виглядає як залите лаком -)
+100
-
Великолепная работа. {_11}
-
Гарна робота. {_11}
-
напевно, міг би так зробити ;), але тоді вийшло би як завжди...
Необычное редко лучше привычного. {sm}
це плями від рук (пальців).
Я вижу в центре кадра от пальцев в сторону больстера две параллельные полосы и, чуть выше - тоненькую рисочку.
(https://lh5.googleusercontent.com/-F2-GX1jWgMM/U5iXtMHU_eI/AAAAAAAAAhk/QeKRvsUnbtg/s256/11.JPG) (https://lh5.googleusercontent.com/-F2-GX1jWgMM/U5iXtMHU_eI/AAAAAAAAAhk/QeKRvsUnbtg/s1200/11.JPG)
Не похоже это на пятна от пальцев. (Хорошо, если я ошибаюсь.)
Мені просто не подобається руків'я, яке виглядає як залите совдепівським лаком -)
Мне тоже не нравится. Так что разговор не о поверхности, но только о порах.
-
Очень нравится {_11}.
-
2. А чё за полосы вдоль рукояти? (См. предпоследнее фото.)
Вияснив: полоски залишилися від чохла. Пока новий, не розтягнутий, плотно йде по руків"ю.
Царапин/недошліфовок там немає
(https://lh6.googleusercontent.com/-2_2MgU5vqFI/U5nJgOzsAgI/AAAAAAAAAjE/Y_CLblD--rg/s256/2014-06-12%252017.59.20.jpg) (https://lh6.googleusercontent.com/-2_2MgU5vqFI/U5nJgOzsAgI/AAAAAAAAAjE/Y_CLblD--rg/s1200/2014-06-12%252017.59.20.jpg)
-
Ну и отлично. {y}
-
Красота!
-
Нож отличный, держал в руках - все чистенько! Впрочем, как и обычно. Недошлифовок там точно нет.
P.S. А о медведе - то я так пошутил, Серега :D Нож в руке выглядит массивнее, чем есть на самом деле.
-
красивый! все понравилось
-
Очень удачный комплект, все в меру и красиво {_11} Формы ножа классные.
И как всегда - идеальное качество исполнения...
-
Гарний!
-
Очень удачный нож. Понравился.
-
Класс! Больше и сказать нечего!
-
Хороший комплект (последняя фотка красиво получилась).
-
класснючий режик {_11} {_11} {_11}