Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК
Майстерня => Я => Ножі, які ми робимо самі (а також клинки, мечи, бритви, сокири...) => ярослав => Тема розпочата: ярослав від 09 Грудня 2015, 19:16:52
-
Вітаю!
Маю чергового "сексуального" ножичка.
Чого "сексуального"? - бо зробити такого ще той сєкас {))} (_22)
Клинок n690co. 60 HRc. ТО Інструментальщик.
Параметри клинка
Довжина до притин - 84 мм.
Ширина - 22 мм.
Товщина 4,8 мм.
Загальна довжина 187 мм.
Спуски увігнуті. Фініш поліровка.
Притини рержавійка.
Накладки снейквуд.
Хвостовик стоншено до 1,0 мм.
Відео - https://www.youtube.com/watch?v=yXvf5AlD_CU
(http://io.ua/33399084n.jpg) (http://io.ua/33399084n.jpg)
(http://io.ua/33398795i.jpg) (http://io.ua/33398795m.jpg) (http://io.ua/33398970i.jpg) (http://io.ua/33398970m.jpg) (http://io.ua/33398810i.jpg) (http://io.ua/33398810m.jpg) (http://io.ua/33398822i.jpg) (http://io.ua/33398822m.jpg) (http://io.ua/33398926i.jpg) (http://io.ua/33398926m.jpg) (http://io.ua/33399044i.jpg) (http://io.ua/33399044m.jpg) (http://io.ua/33398997i.jpg) (http://io.ua/33398997m.jpg) (http://io.ua/33399012i.jpg) (http://io.ua/33399012m.jpg) (http://io.ua/33399065i.jpg) (http://io.ua/33399065m.jpg)
-
Интересно. Необычно. Работа, как всегда, чистейшая. А как нож позициониравался заказчиком?
-
Снейквуд геть сумний. {laught}
-
Вот это формы ! (8) :D . Думаю функционально, но "сиськи" чуть смущают, ихмо, или может просто не привычно .
-
Ух! Красота! Спуски просто бомба + форма {_11} =)
-
А как нож позициониравался заказчиком?
Це не на замовлення.
Ця модель позиціонується як "ніж останнього шансу".
https://www.google.com.ua/search?q=New+York+special+knives&rlz=1C1CHMO_ukUA584UA584&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiBpIPbrc_JAhWEv3IKHdQoAKUQ_AUIBygB&biw=1680&bih=925
Снейквуд геть сумний.
Такий вже вийшов.. в бруску жирніша структура була.
-
Ммм, вєєєщь {_11} :_)
-
помалу набираєш лінійку Ловлеса :)
-
Ну очень классный. А змеиного дерева я не видел такого еще.
-
Чудова робота {_11} .І форми подобаються, а виконання взагалі {_07}.
-
Как говорит аська: O-o...
Отлично! {cli}
-
=), ну форми відомі, тому, хто переглядає хоча б це - http://www.goshovskyy-knives.com/index.php/en/knives-2015
-
Дуже майстерне виконання!Такі спуски і лінії грані витягнути важко!Респект і уважуха майстру =)!
-
Обаятельный сипатяга,мастеру респект {_11}Просится гравировочка на притыны =)
-
Снейквуд геть сумний
ага. сюди б що світліше {23}
але по роботі- {_11}
-
Работа очень высокого уровня. {_11}
-
Не мені судити за твою, Ярик, роботу, але заокруглені "цицьки", хоч і присутні на ножах відомих майстрів, але мені не дуже подобаються. Граще гостреньки, га?
-
Робота Майстра {cli} {_11}, форми, звичайно, на любителя.
-
Очень понравился хорошая работа...
Рука мастера.
-
Граще гостреньки, га?
Та можливо візуально так. На далі може так і зроблю. Але із за того що він карапет, гострі виступи ну дуже в руку жмуть :)
-
Качество исполнения как обычно, ваше. {_11}
А форма своеобразная. {tnx}
зробити такого ще той сєкас
А в каких моментах это более всего выражалось?(Что оказалось самым сложным при изготовлении таких форм?)
-
Ярославе, чудова робота (_22) ти присто не лишаєш мені вибору, я теж такий хочу ()
-
Дякую!
я теж такий хочу ()
ай та не жартуй.. :) Ескіз можу кинути :)
Что оказалось самым сложным при изготовлении таких форм?
Робота над клинком. Клинок малий, спуск зроблений роліком 80 мм. Його треба не забокопорити слюсаркою, і в додачу фінішувати гарно.
-
Ех, до цього б клинка - та путнє руків"я, бо такий "дизайн" у мене щось нічого, крім розпачу та непоняток, не викликає. (_19)
-
Ех, до цього б клинка - та путнє руків"я,
{sm} такий дизайн
-
Ото ж то й воно... {laught}
-
Работа просто супер,
да сделать такие спуски тот еще секас.
-
Классная Работа
-
Ех, до цього б клинка - та путнє руків"я, бо такий "дизайн" у мене щось нічого, крім розпачу та непоняток, не викликає. (_19)
Олег, ну заглянь в тему, яку John скинув, а?
Шо ж таке робиться? І звуження хвостовика недоречне і тут руків'я не те. Як той троль, якому все не те...
-
Ну й що з того, що мені той дизайн не подобається? Мені багато що не подобається в плані дизайну у відомих виробників, вірніше майже нічого. Може тому справжні дизайнери працюють на декілька фронтів? ;) Комусь подобається - і слава богу. ((
-
Ну і мені цей ніж не подобається власне через його дизайн, але ж таки має право на існівання? Чи не так?
До роботи Ярослава яке це усе має відношення?
P.S. Твої ножі мені геть не подобаються, то й що? Ніякого дизайну в них взагалі немає, кострубаті і опецькуваті, як власне і піхви. ("И так сойдёт" (С))
-
П"ять балів! {_11} {))}
-
Чітко і акуратно виконано, клас! Дуже сподобалась якість виконання це робота високого рівня 8-) Слюсарка класна. А піхви будуть?, бо то як гарна машина, але без коліс {sm} Шкода що снейквуд не розкрився гарно, може фото не передає красу дерева ?
Щодо форм, то це справа смаку, думаю що саме ці форми на Вашому ножі сприймаються добре через якість виконання, якби робота була виконана посередньо, такі форми би табуретками закидали, але це лише моя думка.
Що мені не сподобалось: гострі кути на притинах - можуть руку добряче натирати; клинок має товщину 4,8 і зводиться приблизно від середини, навіть якщо він тонко зведений, то вряд чи він буде добре різати при такій геометрії - як зубило.
-
Если рассматривать его таки как "ніж останнього шансу", то он не обязан хорошо резать. Он просто обязан быть. ;)
(А как режут вогнутые спуски - наверное все знают. И каждый сам решает, годится/хочется ли ему такое.)
-
Якщо вже на те пішло, то логічно було б щоб ніж "останнього шансу" мав би гарду, якщо вже доведеться ним скористатись в бойових умовах. Ну і якщо вже таки "останнього шансу" то мусить бути чехол.
Яким би не був цей ніж - він повинен різати, бо як не крути, а це ніж, тобто виріб призначений для різання, якщо він є зручним і добре ріже, значить це добрий ніж, якщо ж він не добре ріже, значить це просто гарний ніж - на поличку.
Щодо Вашої тези про те, як ріжуть ввігнуті спуски - такі спуски (зрештою, як і будь-які інші) бувають дуже різні, багато залежить від товщини і ширини клинка, зведення, кута загострення, тому як ріже саме цей ніж невідомо.
При всьому цьому повторюсь, що робота гарна і акуратна.
-
При таком качестве работы, все вопросы по дизайну, просто детский лепет по моему. Достигнув такого качественного уровня исполнения, Мастер может позволить себе практически любой дизайн. Очень понравился.
-
...или обойтись вообще без дизайна. ;) Это просто ...издец какое откровение. {lihch} {lihch} {lihch} Вот так они и жили. )))
ПС. Ярік, вибач за флуд в твоїй темі, до ножа це відношення практично не має. (_3)
-
ПС. Ярік, вибач за флуд в твоїй темі, до ножа це відношення практично не має. (_3)
Та ради Бога, для того і форум щоб потриндіти... :)
-
Нож выполнен отлично, дизайнер - не Ярослав, дизайну этому сотня лет. Классика - есть понимание этого слова у многих здесь многоуважаемых флудеров? абы потрендеть - а зачем? Попробуйте сделать - а потом "потрендите"... без обид, но разговор-то не о чем... Аэродинамика Глентвагена...)))
-
...или обойтись вообще без дизайна. ;) Это просто ...издец какое откровение. {lihch} {lihch} {lihch} Вот так они и жили. )))
Постсовковое самосознание... Зачем дизайн нужен-то?
Меня тема дизайна особенно умиляет, т.к. по роду работы с явлением: дизайн-фигня и ничего не стоит сталкиваюсь вот уже лет 20-ть.
Теперь осознали (последние года 3-и), что таки нужен..., ан нет дизайнеров-то, уничтожили... Вы жили те, для кого это было просто хобби.
-
Нож супер, не откажусь от эскиза, тоже хочу наколдовать для себя. {_11}
-
Дуже сподобався.бездоганне виконання {_11}
-
Нож классный {_11}