Поясни будь-ласка цю фішку
Кольорові схеми зараз використовуються усюди , наприклад в сучасних фільмах

тут використана "компліментарна" схема, в якій кольори лежать на кольоровому колі навпроти , тобто являються контрастними. З цією схемою все зрозуміло, а от з іншими

мозок людський ще не вивчений і чому нам подобаються одні кольори і не подобаються інші не відомо, відомо одне: велике різноманіття кольорів не бажане.
В "трикутній схемі" три кольори, які найбільш віддалені один від одного .І так маємо Білий колір і червоний: виставляємо на одному промені білий, на іншому колір фібри і третій нам покаже результат:

бачимо відтінки синього ,
вованчеГГ 
, тобто творці парашинського прапору використовували той же принцип, а давайте перевіримо наш прапор

(за новий смайл
Soxatyi 
)

о так стародавні Укри теж використовували компліментарну схему

Я підняв цю тему, для того, що б ви зрозуміли, що з кольором така ж історія як і з лініями ножа, особливо цю тему курити людям , що стабілізують деревину, що б мішали фарбу не на око , а по законам .