Guardian

Мій найкращий друг, Gerber Guardian.

Найперше, величезне спасибі Фесу, завдяки якому я маю цього ножа.

А тепер почали:

Сухі цифри:

Загальна довжина: 17.1 см

Довжина клинка: 8.9 см Вага: 85 г (з офіційного сайту)

Матеріал клинка: High Carbon Stainless Steel (що воно таке і як зветься по-людськи — мабуть, секрет)

Руків’я: пласик та щось схоже на резину.

Піхви: Пластикові з кліпсою на дві позиції.

Чомусь одразу ж з коробки мав пом’яти кінчик, але це легко виправилось — сталюка доволі м’яка, як і годиться для кинджала. Заточений «з коробки» був не дуже — папір різав легко, але не брив. РК зведена дуууже товсто + короткі спуски від середини не широкого клинка. Коротше, треба переточувати. Втім, поки що ріже пристойно. Далі… Клинок доволі товстий (я наміряв 3.5 мм, що для такої довжини, погодьтеся, немало), мікро-ломик такий собі.

Ніж дуже ергономічний, має надзвичайно добре продуману форму руків’я. (Втім, підозрюю, що людям з широкими долонями він видасться незручним.) Його зручно утримувати будь-яким хватом, крутити-вертіти і тицяти ним з будь-якого положення в будь-якому напрямі =)

 До речі, поки не покрутив ножика не розумів, нащо на ньому таке велике рікассо. А як порутив, то побачив, що пальці постіно на нього потрапляють.

Руків’я на дотик геть не м’яке, але і не слизьке зовсім, ніж не те що не вислизає, його навіть кидати за руків’я неможливо. Удари будь-яким хватом можна наносити не боючись, що рука зісковзне. Форма і матеріал руків’я підібрані просто ідеально.

Піхви ножа оснащено реглятором зусилля при витяганні та простою кліпсою, яку можна поставити в дві позиції — рукав’ям вниз чи вгору. Нажаль, кліпса заширока, щоб не сковзати на нормальному поясі і завузька, щоб надягти її на широкий розвантажувальний. Власне, можна його і в чоботі носити — зручно, геть не заважає і випаде навряд. Ось такий кинджальчик. Агресивний, маленький, надзвичайно зручний і харизматичний.

 

Обзор предоставлен Likantropos